Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
Yüksek Mekanik Güçlü Alümina Seramik Bileşenler Toplu yoğunluk 3.6g/cm3-3.9g/cm3 Ve Mohs Ölçeği 9 Sertlik 1700°C'ye Kadar sıcaklıklara dayanabilir
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Hardness: | Mohs Scale 9 |
| Shape: | Customized |
Yüksek yoğunluk 3.6g/cm3-3.9g/cm3 Alümina Keramik bileşenleri ≤1.0*10^-11 1700°C uygulamaları için gaz sıklığı
| Shape: | Customized |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Enjeksiyon kalıplama alümina seramik kabuğu ve Mohs ölçeği 9 sertliğiyle 1700 °C'ye kadar uygulamalar
| Operating Temperature: | Up To 1700°C |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Yüksek Mekanik Dayanım ve Mükemmel Termal Stabiliteye Sahip 200 ila 400 MPa Alümina Seramik Dilim
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
| Shape: | Customized |
RoHS Sertlik ≥85 Alümina Seramik Kılıf, Mohs Sertlik Ölçeği 9 ve Gaz Sızdırmazlığı ≤1.0*10^-11 Elektronik Uygulamalar İçin
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
WUXI JIANGSU Alümina Seramik Parçalar, Asitlere ve Alkalilere Karşı Mükemmel Direnç, Yüksek Mekanik Mukavemet ve 1700°C'ye Kadar Çalışma Sıcaklığı
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Asitlere ve Alkalilere Karşı Mükemmel Dirençli Alümina Seramik Bileşenler, Yığın Yoğunluğu 3,6 g/cm³-3,9 g/cm³ ve Eğilme Mukavemeti 200-400 MPa
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Flexural Strength: | 200 - 400 MPa |
Enjeksiyon Kalıplandırma Alümina Seramik Halka Al2O3 Kalıcı korozyona dayanıklı Mohs ölçeği 9 Sertliği 1700°C'ye kadar
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Shape: | Customized |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Yüksek yoğunluk 3.6g/cm3 1700°C'ye kadar uygulamalar için ≤1.0*10^-11 gaz sıklığı ile alümina seramik bileşenler
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Orgin: | WUXI JIANGSU CHINA |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
3.6g/cm3 yoğunluklu alümina seramik levha ≥85 Rohs sertliği ve endüstriyel uygulamalar için mükemmel kimyasal direnç
| Rohs Hardness: | ≥85 |
|---|---|
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
| Mechanical Strength: | High |

