Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
Yüksek Kararlılık Mikrodalga Magnetron Seramik IATF16949 Endüstriyel Seramikler
| Ürün adı: | Mikrodalga Magnetron Seramik |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina (Alüminyum Oksit, Al2O3) |
| Yoğunluk: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
AL2O3 Alümina Sigorta Seramik Yalıtım Tüpü IATF16949
| Ürün Adı: | HVDC Fuse Keramik / Fuse Keramik Tüp |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina (Alüminyum Oksit, Al2O3) |
| Yalıtım direnci: | 1000M Ω(1000VDC) |
3.6-3.9g/cm3 Teknik Seramik Muhafaza HVDC Kontaktör için Alüminyum Oksit İzolatör
| Kimyasal bileşenler: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Al2O3 Alüminyum Seramik Kapak BYD Yüksek Gerilim DC Sigorta Kapasitör Otomotiv Sigorta Muhafazası
| Malzeme: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Araba Akü Şarjı İçin Özel Dielektrik Mühürlü Büyük Kapasiteli DC Röle Seramik Kabuk
| Malzeme: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Yüksek Gerilim DC Kontaktör için Yüksek Sertlik Hassas Seramik Muhafaza
| Kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| Kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Teknik %99 İleri Mühendislik Seramik Malzemeleri 3.92g/cm3
| Ürün adı: | İleri Mühendislik Seramikleri / Özel Teknik Seramik Parçalar |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Endüstriyel Silikon Karbid Grafit Elektrolitik hücrelerde elektrotlar için karıştırıcı
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
10kg 20kg 30Kg Yüksek Saflık Yüksek yoğunluk Büyük Grafit Karbon Çıkartıcı
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
Özel Kil Grafit Çıkartma Grafit Vakum Çıkartma Kapaklı Yüksek Saflıklı Grafit Çıkartma
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |

