Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ high density zirconia ceramic parts ] eşleşme 417 Ürünler.
Yüksek Elastikiyet Modüllü Alümina Seramik Bileşenler %99,8 Al2O3
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Seramik Isıtıcı %99 Alümina Seramik Bileşenler İzoleli Aşınmaya Dayanıklı
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Kırılma Tokluğu %99 Al2O3 Seramik Ürünler
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
EV HVDC Kontaktör için Al2O3 Alüminyum Oksit Seramikleri
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hibrit Araçlar İçin % 95 Alümina Oksit HVDC Kontaktör Alümina Seramik Parçaları
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Röle Muhafazası Al2O3 Alüminyum Oksit Seramik İzolatör 3.6g/cm3-3.9g/cm3
| Kimyasal bileşenler: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Hibrit Araçlar İçin HVDC Kontaktör 95% Al2O3 Alümina Seramik Parçaları
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
EV HVDC Röle Seramik Muhafazası Uluslararası Teknik Seramikler IATF16949
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Kontaktör için İzostatik Pres Alümina Özel Seramik Ark Ayırıcı Kabuk
| Ürün adı: | Özel Seramik Bileşen / 99 Alümina Seramik Parçalar / Yapısal İşleme Seramik Parçalar / |
|---|---|
| Isı Genleşme Oranı (10-6K-1):: | 10 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Oksijen Sensörü için İzolasyon% 91 Yüksek Performanslı Seramik Alümina Çubuk
| Ürün adı: | Alümina Seramik İzolatör |
|---|---|
| Malzeme: | %91 alüminyum oksit |
| Yoğunluk: | 3.6g/cm3-5.9g/cm3 |

