Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
aşınmaya dayanıklı Alümina Seramik İzolatör Konnektör Blokları
| Ürün adı: | Seramik Bağlantı Blokları / Özel Fonksiyonel Seramik Parçaları |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Basınç Sensörü için AL2O3 %96 Film Teknik Seramik Bileşenler
| Ürün adı: | Basınç Sensörü Seramik |
|---|---|
| Malzeme: | %96 alüminyum oksit |
| Yoğunluk: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
ISO14001 Alümina Seramik Parçaları Röle Seramik - Metal Lehimli Kontaktör Korozyon Önleyici
| Kimyasal bileşenler: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Antimikrobiyal Erozyon Hassasiyeti %90 - %99 Alümina Seramik Parçalar
| Ürün adı: | İleri Mühendislik Seramikleri / Özel Teknik Seramik Parçalar |
|---|---|
| Al2O3 içeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
99 İleri Mühendislik Seramikleri Fildişi Teknik Seramik Bileşeni
| Ürün adı: | İleri Mühendislik Seramikleri / Özel Teknik Seramik Parçalar |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Sertlik Doku %99 Alüminyum Oksit Seramik Ürünler Yüksek Yoğunluk
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Basınç Sensörü için %95 Gelişmiş Seramik Malzeme Elektrikli Seramik Bileşenler
| Ürün adı: | Basınç Sensörü Seramik |
|---|---|
| Malzeme: | %96 alüminyum oksit |
| Yoğunluk: | 4.1g/cm3-5.9g/cm3 |
Düşük Isı İletkenliği 99 Al2O3 Elektrik Hatları İçin Seramik Bileşenler
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yoğunluk 3.6-3.8g / Cm3 ile Eğilme Dayanımı 200MPa Metalize Alümina Seramik
| Yoğunluk: | 3,6-3,8 gr/cm3 |
|---|---|
| Termal Genleşme Katsayısı: | 7,5-8,5x10-6/K |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Oksijen Sensörü Alümina Seramik İzolatör Elektronik Bileşenler 3.6-3.9g/Cm3
| Kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| Kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

