Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
Yüksek Yoğunluklu %99 Alümina Oksit Seramik Ürünler Korozyon Önleyici
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Magnetron 95 Alümina Seramik Korozyon Önleyici
| Ürün adı: | Mikrodalga Magnetron Seramik |
|---|---|
| Malzeme: | %95 alüminyum oksit |
| Yoğunluk: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
Metalize Alümina Hassas Seramik Bileşenler %95 AL2O3
| Ürün adı: | İleri Teknik Seramikler / Özel Alunima Seramik Parçaları |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Beyaz Alümina Seramik Parçalar Yüksek Gerilim DC Röle Metalize Seramik Yeni Enerji Ark Söndürme Kapağı
| Malzeme: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
Alümina Elektrikli Seramik Bileşenler Gelişmiş Seramik Malzemeler 358-550Mpa
| Kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| Kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Fildişi Elektrik Alümina Seramik İzolatör Pil bileşeni Darbeye dayanıklı
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hafif Hassas Seramik Bileşenler AL2O3 Teknik Lazer Kesim Seramikleri
| Ürün adı: | İleri Mühendislik Seramikleri / Özel Teknik Seramik Parçalar |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
%95 Mikrodalga Magnetron Seramik Bileşen Yüksek Hassasiyet
| Ürün adı: | Mikrodalga Magnetron Seramik |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina (Alüminyum Oksit, Al2O3) |
| Yoğunluk: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
Güneş Enerjisi Üretimi için %99 Al2O3 Alümina Oksit Seramikleri
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Kırılma Tokluğu %99 Al2O3 Seramik Ürünler
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

