Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
İşleme İşlemiyle Bire Bir Özelleştirilmiş 99 Alümina Seramik Bileşenler
| Ürün adı: | Özel Seramik Bileşen / 99 Alümina Seramik Parçalar / Yapısal İşleme Seramik Parçalar / |
|---|---|
| Isı Genleşme Oranı (10-6K-1):: | 10 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Dielektrik Sabiti 9.6 ve Arıza Gerilimi 20 KV/Mm ile Alümina Seramik Bileşenler
| Termal iletkenlik: | 20-30 W/m.K |
|---|---|
| Biçim: | Sağlam |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | 1800°c |
IATF16949 Seramik Muhafaza Alümina Seramik Bileşenleri, Yoğunluk 3.9 G/cm3 ve ROHS Sertliği ≥85
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Iatf16949 Seramik Muhafazalı ve 250℃ Termal Şok Dirençli Yüksek Hassasiyetli Alümina Seramik Bileşenler
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Gas Tightness Corrosion Resistant Polished Alumina Ceramic Components and Rings for Extreme Conditions
| Dielectric Constant: | 9.6 |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 25 W/mK |
| Package: | Carton |
High Dielectric Constant Alumina Ceramic Components for Extreme Environments and Temperature Applications
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
|---|---|
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek yoğunluk 3.9 G/cm3 20 KV/mm'lik kırılma voltajı ve 250°C'lik termal şok dirençli alümina seramik bileşenleri
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Eğilme Dayanımı 358-550 Mpa, Sıfır Su Emme ve Isıl İletkenlik 20 W/mK'ya Sahip Fildişi Alümina Seramik Bileşenleri
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Dielectricity Constant 9-9.7 / 1MHz.25C, Maximum Use Temperature 1600-1650℃, and Flexural Strength 200-400 MPa
| Usage: | Ceramic Chamber DC Contactor Assembly |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
Beyaz Alümina Seramik Bileşenler 9.0 Mohs Sertlik
| Basınç Dayanımı: | 1000-2000 MPa |
|---|---|
| Termal iletkenlik: | 20-30 W/m.K |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | 1800°c |

