Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
Isıtıcı için Sert Alümina Seramik Bileşenler Özel Fonksiyonel Seramik Konnektör
| Ürün adı: | Seramik Bağlantı Blokları / Özel Fonksiyonel Seramik Parçaları |
|---|---|
| AL2O3 İçeriği: | %90 - %99 |
| çekme: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Beyaz Veya Fildişi %99,5 Al2O3 Alümina Seramik Bileşenler 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Aşınma direnci Alümina Seramik Bileşenler %99 Al2O3
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Seramik Isıtıcı %99 Alümina Seramik Bileşenler İzoleli Aşınmaya Dayanıklı
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
%99 Al2O3 Alümina Seramik Bileşenler Erozyona Dayanıklı 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Elastikiyet Modüllü Alümina Seramik Bileşenler %99,8 Al2O3
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
20 KV/mm'lik kırılma voltajı olan cilalanmış alümina seramik halka Rohs sertliği ≥85 ve dielektrik sabitliği 9-9.7 / 1MHz.25°C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Alümina Keramik Kabuk, Gaz Sıklığı ≤1.0*10^-11, Toleransa ±0.02 mm ve Termal Şok Direnci 250°C Yarım iletken Endüstrisi için
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Yüksek Aşınma Dirençli Alümina Seramik Kasa, 9 Mohs Sertliğinde ve Al2O3 Bileşenleri için 20 KV/mm Delinme Gerilimi
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Chemical Ingredients: | Al2O3 Alumina Ceramic Components |
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
1800°C Maks Çalışma Sıcaklığı Alümina Seramik Halka 1012 Ω.Cm Yalıtım Direnci
| Malzeme: | Alümina Seramik |
|---|---|
| Termal Genleşme: | 7,2×10-6/K |
| Arıza Gerilimi: | 20KV/mm |

