Tüm ürünler
-
Alümina Seramik Bileşenler
-
Seramik Gövde
-
Metalize Alümina Seramikler
-
Özel Seramik Parçalar
-
Alümina Seramik İzolatör
-
Alümina Seramik Yüzükler
-
Basınç Sensörü Seramik
-
İleri Teknik Seramikler
-
İleri Mühendislik Seramikleri
-
Sigorta Seramik
-
Seramik Bağlantı Blokları
-
Elektronik Seramik Bileşenler
-
Magnetron Seramik
-
Zirkonya Seramik Parçaları
-
Alümina Seramik Çubuklar
-
Bay FarnÇok hızlı cevap verin ve konuşması kolay! -
Bay Jacksonİyi servis ve konuşmak güzel.
anahtar kelimeler [ alumina ceramic components ] eşleşme 280 Ürünler.
IATF16949 Korozyon Önleyici Yüzde 99 Alümina Seramik Ürünler
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Basınç Dayanımı 99 Al2O3 Alümina Seramik Parçalar
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Kırılma Tokluğu ile Yüzde 99 Al2O3 Alümina Seramik Parçalar
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Mühürlü Alümina Seramik İzolatör Pil Bileşenleri 3.6g/cm3-3.9g/cm3
| Kimyasal bileşenler: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
EV Röle Parçaları için %95 Alümina Seramik Elektronik Bileşenler 3.6-3.9g/Cm3
| Kimyasal bileşenler: | AL2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650°C |
| Kütle yoğunluğu: | 3,6 gr/cm3-3,9 gr/cm3 |
EV Alümina Seramik Muhafaza
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
%99 %99,5 %99,8 Al2O3 Alümina Seramik Ürünler HRA83 HRA85
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hassas İşleme İçin Darbeye Dayanıklı %95 Al2O3 Alümina Seramik Ürünler
| kimyasal maddeler: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Maks. Use Temp. Sıcaklık kullanın.: | 1650℃ |
| kütle yoğunluğu: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Yüksek Yığın Yoğunluğu 3.6g/cm3-3.9g/cm3 Alümina Seramik Kasa, 15 KV/mm Dielektrik Dayanımı ve Hacim Yoğunluğu ≥3.65
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Density Alumina Ceramic Ring with Volume Density≥3.65 Flexural Strength 358-550 Mpa and Dielectric Strength 15 KV/mm
| Package: | Carton |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |

